Moda

Yeni Model Bluzlar

Fransızca bölüşe kelimesinden hayatımıza dâhil olmuş bluz bayanlar için gardırobunda olmaz ise olmazlardandır. Genellikle ince kumaşlardan tercih edilen ve şıklığa ayrı bir şıklık katan modellerde mevcuttur. Her kadının dolabında çeşit çeşit bulunan ve tüm alt giysiler ile çok iyi kombin olan bluzlarde klasik modeller kullanılsa da dönem dönem değişik ve şık modeller yaratılır. Bu yeni dönem bluzlar bayanlar arasında büyük bir keyif ile kullanılır.

Yeni dönem bluzlar eski modellere göre daha kısa bel boyu ve ipek kumaş yerine daha spor kumaş kullanılarak yapıldığından sadece özel davetlerde değil iş ortamında hafta sonu gezmelerinde de rahatlıkla kullanılmaktadır.
Kısa bluzlar değişik boyda ve kumaşlarda yapılsa da kullanımda en önemli tercih kendinize en çok yakışanı seçebilmenizdir. Boyu kısa olan bayanlar bluz boyunu uzun seçmezler ise daha güzel bir şıklık elde ederler. Uzun boylu hanımlar ise daha uzun bir model ile kendilerinin ne kadar güzel göründüklerini keşfedeceklerdir.

Bluzlar yazın ayrı kışın ayrı tasarımlar ile herkesi hayran bırakıyor seçim zorluğu da maalesef ayrı bir iş ama çok güzel bir uğraş insan hepsini aynı anda almak istiyor sonu yok gibi bu modellerin. Eteklerin üzerinde şık zarif olan bir bluz Jean üzerinde birden spor tarza dönüşüyor çok kullanımlı olması elbiseye tercih ettiriyor bu büzleri. İster iş ortamında ister sevdiklerimiz ile hafta sonu gezmelerinde gönlünüzce kullanacağınız modeller sunulmaktadır. Size kalan ise en sevdiğiniz yeni eğilim modeli almak olacaktır.

İlk yıllarda sadece ceket içinde kullanılmaya başlayan bluzlar artık o kadar farklı ve güzeller ki onları ceket içine hapsetmek yazık olur. Kadını daha seksapel yapan modeller için ise şal bile kullanılmamalı ve bluzun tüm şanı ortaya serilmelidir.
Bluz alırken artık sadece gençler değil tüm yaş grupları yeni model büzleri rahatlıkla ve kendilerine yakıştırarak kullanabilirler mühim olan beden basen detayı ile hatalı seçim yapmamak. Aman hanımlar güzel olayım derken rüküş duruma düşmemek için. Çok beğendim diye kendi ölçülerinize uyum sağlamayacak bir model de ısrarcı olmamanızı tavsiye ederiz.

O kadar çok çeşit ve ölçüler mevcut ki en güzel taşıdığınızı tercih etmeniz sizi hem şık hem mutlu edecektir.

2021 yılında yeni model bluzların renk seçimleri daha çok tek renkler üzerinde durulan belirgin tonlarda olabileceği gibi azda olsa farklı kombineler içinde seçimler söz konusudur. Kadınların her zaman şık ve kendilerini güzel hissedecekleri öz güveni yakalayarak adına kıyafet seçimlerinde bluzların yeri çok ayrıdır. Bu tamamen kendilerinin özgür olabileceği seçimlerle daha pozitif bir havanın yakalanması için sağlanır. Üzerlerine giyecekleri ceket, mont, kaban veya takımlarla bluzları bir alana sıkıştırmak gibi hatalar yapsalar da kadınlar için görünen her noktanın detayın ve kriterin önemi bir bütün gibi ele alınmaktadır.

Moda Haberci

modahaberci.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup bir çok konu hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan kadın sitesi.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir