Moda

2020 – 2021 Sonbahar – Kış Modası Renkleri

Bayanlarımızın son yıllarda önem verdiği konuların en başında moda geliyor. Modaya da biraz renk katmak gerekmektedir. Sonbahar-Kış modasının renkleri hakkında birkaç şeyden bahsetmek istiyorum. Sonbahar-Kış mevsimlerinde en çok göreceğimiz renkleri tek tek inceleyelim isterseniz. İncelerken sizlerin de renk seçiminde modadan geri kalmamanızı arzu ediyoruz.

2020-2020 Sonbahar – Kış Modası Renkleri olarak listemizin başındaki olmazsa olmaz rengimiz olan gri ile bahsetmeye başlayabiliriz. Grinin her tonu bayanlarımız tarafından günlük giyimde sıklıkla kullanılmaktadır. Sezonun egemen rengi ise devetüyüdür. Bu renk tonları hem giyimde hem de mobilya ürünlerinde kullanılmaktadır. Kış mevsiminde ise vazgeçemediğimiz bir diğer renk ise siyah. Aslında sadece kış mevsiminde de değil. Siyah, her mevsim vazgeçemediğimiz bir renk olmaya başladı. Ancak 2020 kış renklerinde siyahla birlikte gri ve özellikle kahverengi ve tonlarının müthiş bir yarış içerisinde olduğunu ve hatta siyahın bir kalem önünde olduğunu söyleyebiliriz.

Siyahsız yapamıyoruz desek yeridir. Siyahın zıttı olan beyaz ise, siyah rengine arkadaşlık yaparak trend renklere eşlik edecek. Beyaz, ilgi çekici tasarımlarda kendini öne çıkaran renklerden biri olmaya devam etmektedir. Geçen sene olduğu gibi bu sene de mavi renk eğilim renklerin arasında yerini alıyor ve masmavi bir kış geçirmeye bizi hazırlıyor. Gökyüzünün mavisinin yanında seçeceğiniz mavi tonlar daha koyu olması ile size büyük bir şıklık, zariflik ve rahatlık sunacak tasarım, trend ve kabiliyettedir.

Avcı yeşili olarak bilinen renk, moda renklerimizden biri daha olacak bu sene. Yaz sezonundaki avcı yeşili rengi modadaki yerini koruyarak sonbahar – kış sezonuna da taşıyacak. Bu renk en çok çağdaş ve modern tasarımlarda görülmeye başlanacak. Geçen kış ön planda görülen kahverengi ise tahtını bu renge yani avcı yeşiline devretti. Avcı yeşili daha çok pantolon ve kabanlarda ağırlığını hissettiren kış aylarının vazgeçilmez olarak moda dünyasına girmiştir.

Şimdi ise kış rengi olarak bilinen ve gün geçtikçe kendisini yenileyen bir diğer renk olan kırmızı, bu sezon örgü modellerinde görülecek. Aksesuarlarda da öne çıkan bu renk, erkek giyim ürünlerinde de sıkça kullanılmaya başlanan renkler arasında da kırmızı görülmektedir. 2020-2021 Sonbahar – Kış Modası Renkleri arasında görülen ve sımsıcak bir renk olan portakal turuncusu rengi de en eğilim renklerimiz olma yolunda ilerliyor. Portakal turuncusu özellikle kadınların seçtiği ve şirin bir görünüm ve zarafet kattığını söyleyebiliriz.

Bu renk büyük markalar tarafından kullanılmaya başlandı bile. Son olarak ise sarının tonlarına değinmek istiyorum. Bu renk tonları kış sezonunda öncelikli olarak erkek giyim ürünlerinde kullanılırken bu renkler, bayan giyim ürünlerinde de göze çarpmaya başladı. Sarının tonlarının daha koyu seçilebileceği, özellikle ayakkabı ve aksesuarlarda sıklıkla seçileceği görülmüştür.

Moda Haberci

modahaberci.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup bir çok konu hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan kadın sitesi.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir